קלאסיקת מטבחים

מטבח קלאסי לבן דגם יהלום
classic-kitchen-caesar-quality-model-600x600


מטבח קלאסי בשילוב של עץ ושיש
classic-kitchen-tylor-high-level-model-600x600


שולחנות למטבח – ארוחה מפנקת בכל יום!

עיצוב של מטבחים הוא חלק מהותי מעבודתו של כל מעצב פנים. המטבח הוא החדר החשוב ביותר בבית וגם המרכזי ביותר בו, ולכן העיצוב שלו חשוב מאד. עיצוב מטבחים כולל את כל הפרטים הקטנים הקיימים במטבח, החל בשיש ובארונות, דרך המקרר ועד שולחנות למטבח. כאשר בוחרים את מכשירי החשמל במטבח ואת הריהוט למטבח, כדאי לעשות זאת לאחר מחשבה ולאחר בחירה של הסגנון העיצובי של המטבח, על מנת להתאים את כל הפריטים במטבח זה לזה.

מטבח קלאסי

אחד העיצובים האהובים ביותר והנפוצים ביותר לעיצוב מטבח הוא מטבח קלאסי. מטבח קלאסי הוא מטבח בסגנון שהיה קיים מאז ומתמיד, ולעולם לא יצא מן האופנה. במטבח קלאסי לא תמצאו צבעים נועזים, גילופי עץ עתיקים, משטחי אלומיניום עתידניים או עיצובי פרחים בסגנון רטרו. מטבח קלאסי הוא לרוב מטבח בעל קווים חלקים ונעימים, ללא דוגמאות משמעותיות או צבעים מיוחדים, מטבח פשוט ונעים לעין, שגם נעים לעבוד בו. מטבח קלאסי, כשמו כן הוא – קלאסי, הוא נעים לעין, משרה אווירה רגועה ותמיד משתלב עם האופנה, על כל חלקיו – מן המרצפות שברצפה ועד הריהוט שבמטבח. במטבחים מסוג זה תהיה בדרך כלל, בנוסף למשטחי עבודה, לתנור וכן הלאה, גם פינת ישיבה נעימה, שבה ניתן לאכול ארוחות משפחתיות נעימות או לחילופין, ארוחות בוקר חטופות.

שולחנות למטבח

שולחנות למטבח הם חלק בלתי נפרד מן העיצוב של המטבח. שולחנות למטבח הם, בדרך כלל, שולחנות קטנים יחסית, אשר מותאמים לנישה או לפינה מוגדרת במטבח. לעיתים, שולחנות מטבח גם נפתחים לגודל גדול יותר, לזמנים של ארוחות משפחתיות מורחבות, של קבלת אורחים בבית ועוד. שולחנות למטבח מגיעים בעשרות סגנונות ועיצובים, אשר מתאימים למטבחים קלאסיים כמו גם למטבחים כפריים או למטבחים מודרניים. שולחנות למטבח יכולים להיות עשויים מעץ או ממתכת, ולעיתים אף מזכוכית. לשולחנות הללו מצרפים כסאות מתאימים, וכך ניתן ליצור במטבח פינה נעימה, אינטימית ומשפחתית, אשר מעניקה אווירה מיוחדת למטבח ומאפשרת לבני המשפחה ליהנות מן הארוחה שלהם פי כמה וכמה.