מטבח כפרי דגם צ'כיה קלאסית
country-kitchen-bright-white-model-600x600


מעצבים ומחדשים בתים חדשים ומטבחים

 כל מה שרציתם לדעת על עיצוב בתים מיושנים

 אף אחד לא אוהב לגור בבית מיושן שזקוק לשיפוץ באופן דחוף. לפעמים הבתים האלה הם רק מיושנים אך הכל במצב תקין ואפילו טוב, ולפעמים הבתים האלה הם במצב רעוע מאד. בכל מקרה, מדובר בבית שכנראה לא תואם את הצרכים של הגרים בו עכשיו, ושלא משרה את האווירה הרצויה. לכן, כדאי לחשוב על עיצוב מחדש, ולבחור במומחים בעיצוב בתים מיושנים באופן ספציפי.

כשאתם משפצים ומעצבים את הבית, מאיפה כדאי להתחיל? אז השלב הראשון הוא תמיד המטבח, ולאחר מכן השירותים. אלה שני החדרים שמשתמשים בהם הכי הרבה, וגם שני החדרים שהעיצוב בהם יכול להפוך את החיים לנוחים יותר בצורה משמעותית. כאמור, ההמלצה שלנו היא תמיד להתחיל עם עיצוב המטבח.

מעצבים מטבח מחדש

איך תוכלו לבחור את סגנון המטבח החדש שלכם? ובכן, אם אתם לא מעוניינים לשפץ את כל הבית, כדאי לחשוב בכיוון של מטבח כפרי. מטבח כפרי מאפשר לכם לעצב את המטבח בהתאם למבנה המיושן שלו, ולא בניגוד אליו. עם זאת, עיצוב מטבח כפרי מאפשר לכם להכניס רוח חדשה וצעירה למטבח שלכם ולהפוך אותו למקום נעים לשהות בו, וכן למקום שהכל נגיש וזמין, וכייף לבשל בו.

אפשר לעצב מטבח כפרי במגוון צבעים, וכן לשלב בו נגיעות פרחוניות ורכות. אחד היתרנות במטבח כפרי הוא הגמישות והאפשרויות השונות לשילוב אלמנטים שונים במטבח אחד. כמו כן, המראה הרך יותר של המטבח הכפרי מושך הרבה אנשים, במיוחד אלה שבחרו לגור בבית מיושן קצת ולא ראו בו בעיה מהותית מלכתחילה.

במטבח כפרי אתם אמנם יכולים לבחור כל צבע שתרצו, אך כדאי לבחור בצבעים רכים, כגון צבעי פסטל, ולא בגוונים חזקים יותר, כגון שחור, אדום בוהק, וירוק ניאון. כמו כן, כדאי לנסות לשלב במטבח הכפרי שלכם כמה שיותר עץ, גם הוא מרכך את המטבח ומשרה אווירה כפרית ונעימה.

אם אתם חושבים לעצב בית מיושן, כדאי להתחיל מהמטבח ולעצב אותם, החל מהמטבח וכלה בשירותים.